категорија
Вежби за мускули на грбот

Споделете го производот во вашиот:
  • Usage: storage grips bar

  • Ergonomic shape design: the ergonomic design maintains a comfortable range of motionПараметар на производот
Точка бр YL-FW-632
материјал
ABS/PEVA/steel
Тежина 21kg
ПАКУВАЊЕ 40x100x1000mm/620×320x220mm


Карактеристики

The ergonomic design maintainsa comfortable range of motion during exercise, makes theexercise more comfortable by stimulating the back musclesand does not cause tension easily.

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта