категорија
СТП натпревар Kettlebell

Споделете го производот во вашиот:
  • КЛАСИЧНА РАЧКА ЗА ПОГЛАВУВАЊЕ: удобна и мазна за држење, спречување на 'рѓа и поиздржлива.
  • Цврсто леано железо: за сигурна издржлива цврстина
  • Обложено со СТП: добро завршено, без груби рабови. спречување на корозија и подобрување на издржливоста.
Опис на производот

Кога користите kettlebells за фитнес вежбање, можете да правите разни вежби со туркање, кревање, кревање, фрлање и скокање со чучњеви, кои можат ефикасно да ја подобрат силата на мускулите како што се горните екстремитети, трупот и долните екстремитети.

Жените можат да се ослободат од рацете на пеперутка, тенки раце и гради и да вежбаат линија на елек.

Параметар на производот
Точка бр. YL-FW-306
материјал PU
големина 4/6/8/10/12/14/16/18/20KG
Боја Прилагодено
логото Прилагодено лого
video

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта