категорија
СТП натпревар Kettlebell

Споделете го производот во вашиот:
  • Хромирана рачка против 'рѓа, лесна за држење, удобна за држење.
  • Добар материјал без мирис и цврст.
  • Рачка и сфера, едноделно обликување, анти-кршење.
  • Шарените бои го прават изгледот многу моден и светол.
  • Употреба: Се користи за нишалки, мртво кревање, чучњеви, кревање, подигање и грабнување за вежбање и зголемување на силата на многу мускулни групи и делови од телото, вклучувајќи бицепс, рамења, нозе и повеќе
Опис на производот

*Широка рачка погодна и за мажи и за жени. *Рамно дно со висока стабилност при вежбање на подот.

Параметар на производот
Точка бр. YL-FW-307
име на продукт Конкуренција Кетлбел
материјал Нерѓосувачки челик
Боја Црно или како што е прилагодено
Тежина 8-32KG
ЛОГО Прилагодено
контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта