категорија
Конкуренција од нерѓосувачки челик Kettlebell

Споделете го производот во вашиот:
  • Хромирана рачка против 'рѓа, лесна за држење, удобна за држење.
  • Добар материјал без мирис и цврст.
  • Рачка и сфера, едноделно обликување, анти-кршење.
  • Шарените бои го прават изгледот многу моден и светол.
  • Употреба: Се користи за нишалки, мртво кревање, чучњеви, кревање, подигање и грабнување за вежбање и зголемување на силата на многу мускулни групи и делови од телото, вклучувајќи бицепс, рамења, нозе и повеќе
Опис на производот

БР1: Ова конкуренција kettlebell со ергономски дизајн за издржлива комерцијална и домашна употреба. Долготрајно челично конструирано тело со лесно држење и рачка отпорна на 'рѓа за фаќање и намалување на заморот. NO2: Нашиот kettlebell 50 LB е направен од тежок вграден цемент, железо и песок без заварување. Ова  суперсилниот фитнес kettlebell има високотемпературен лак за печење што го прави отпорен на корозија и поцврст.


Параметар на производот

Точка бр. YL-FW-308
име на продукт Натпреварот kettlebell
материјал Нерѓосувачки челик
Боја црвена, сина, зелена, сива, црна и др
Тежина 8-40KG
ЛОГО Прилагодено


video

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта