категорија
Леано железо Кетлбел

Споделете го производот во вашиот:
  • Висококвалитетно леано железа со круг во боја, издржлив и удобен финиш обложен со прав.
  • Црна боја со шифрирање на бои по тежина Излеано од цврсто железо. Може да се користи внатре и надвор.
  • Kettlebells тренинг за напреден тренинг или kettlebell за почетници.
Опис на производот

Изграден од цврсто леано железо без заварување, слаби точки или шевови. Премазот во прав ја спречува корозијата и ја зголемува издржливоста, обезбедувајќи тешка заштита за секој кетел. Одлично за употреба внатре и надвор, дури и во тешки услови. Мазната, малку текстурана рачка обезбедува сигурно држење за големи повторувања и ја прави кредата непотребна. Рамното дно овозможува исправено складирање, идеално за одметнати редови, држачи за раце, монтирани сквотови со пиштоли и многу повеќе.

6

Параметар на производот
Место на потекло Jiangsu, Кина
Име на бренд Артбел
Име на производот Црното сликарство Кетлбел
материјал Железо
Боја црна
користење Кревање тежина
логото Достапно е прилагодено лого
големина 2-40kgs
Пакување 1 ЕЕЗ / поли торба + картон
Број на модел Fw-304
ОЕМ Акпет
video

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта