категорија
Конкурс Iron Kettlebell

Споделете го производот во вашиот:
  • Sand blasting process
  • Different KG the same size
  • The surface is smooth and flawless


Опис на производот

With special ergonomics, feel comfortable and durable. Each increment of the конкуренција kettlebell remains the same size: 5.5D"*11.1"H*1.3"W(Handle)

8/10/12/16/20/24/28/32/36/40/44/48KG


Параметар на производот

Точка бр. YL-FW-313
ГОЛЕМИНА
5.5D"*11.1"H*1.3"W(Handle)
Боја Приспособлива боја
Пакување Боја кутија
Тежина
8/10/12/16/20/24/28/32/36/40/44/48KG
Карактеристики
  1. With a handle for easy access.

  2. Color-coded tape is added to the handle, logo is displayed on the front, and KG or LB is used as the weight unit on the back.

  3. Each kettlebell is coated with a matte black powder to reduce friction and discomfort from overtop pushes, cleanings and swipes.


контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта