категорија
Двојна боја пластичен цемент Kettlebell

Споделете го производот во вашиот:
  • Пластична обвивка, едноделно обликување, поотпорна на паѓање;
  • Заоблената рачка одговара на раката и се чувствува удобно;
  • Конусна структура, низок центар на гравитација, што е погодно за проширување на движењата;
  • На дното се додаваат 4 перничиња против судир за да се спречи оштетување на подот;
  • Various specifications: 2kg/4kg/6kg/8kg/10kg/12kg/14kg/16kg/20kg/24kg.
Опис на производот

Kettlebell е направен од здрав материјал, безбеден и без мирис; заоблената рачка е ергономски дизајнирана да биде удобна и да не се лизга; на дното под рамното дно се додава заштитна подлога за нозете плоча, кој е интимен и против судир, а разновидните спецификации задоволуваат различни потреби. Може да се користи за вежбање на мускулите на целото тело, унисекс;

Параметар на производот
спецификација се справува со должина Кружна дебелина на дното
2KG 18.5CM 12CM
4KG 22.5CM 15CM
6KG 23CM 16CM
8KG 25CM 17.5CM
10KG 26.5CM 18.5CM

Број на модел YL-FW-311
големина 2kg-24kg
материјал pp+цементно полнење
функција Тренинг за тело
ОЕМ Информации
Место на потекло Jiangsu, Кина
функција Долгорочните


video

Пакување
1pc/opp торба+кафеава кутија, 800-1000kg по дрвена футрола
недефиниран
Поли - торба
недефиниран
Надворешен картон
недефиниран
Дрвена кутија
контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта