категорија
Гума за подигање тегови со кетлбел

Споделете го производот во вашиот:

lЦврсто леано железо за сигурна конструкција за издржлива цврстина, добро завршена гумена завршница, без груби рабови. Спречете ●корозија и подобрете ја издржливоста.

lКласична рачка за позлата, удобна и мазна за држење, спречување на 'рѓа и поиздржлива.

lФлексибилен и крут, бројот на падови може да достигне повеќе од 1000 пати.

lОтпорен на абење, не е лесен за носење, одговара на салата и личниот тренер.

lНема да има оштетувања на подот.


Опис на производот

Кога користите kettlebells за фитнес вежбање, можете да правите различни вежби со туркање, кревање, фрлање и скокање со чучњеви, кои можат ефикасно да ја подобрат силата на мускулите како што се горните екстремитети, трупот и долните екстремитети.

Жените можат да се ослободат од рацете на пеперутка, тенки раце и гради и да вежбаат линија на елек.

Параметар на производот


Точка бр. YL-FW-303
име на продукт Кетлбел обложен со гума
материјал Глава со топче од леано железо + обложена со гума, хромирана рачка
Боја Црна
Тежина 1-75 KG, 5-150 LB
ЛОГО Прилагодено
video

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта