категорија
Двојна боја пластичен цемент Kettlebell

Споделете го производот во вашиот:
  • Пластична обвивка, едноделно обликување, поотпорна на паѓање;
  • Заоблената рачка одговара на раката и се чувствува удобно;
  • Конусна структура, низок центар на гравитација, што е погодно за проширување на движењата;
  • На дното се додаваат 4 перничиња против судир за да се спречи оштетување на подот;
  • Various specifications: 2kg/4kg/6kg/8kg/10kg/12kg/14kg/16kg/20kg/24kg
Опис на производот

Kettlebell е направен од здрав материјал, безбеден и без мирис; заоблената рачка е ергономски дизајнирана да биде удобна и да не се лизга; на дното под рамното дно се додава заштитна подлога за нозете плоча, кој е интимен и против судир, а разновидните спецификации задоволуваат различни потреби. Може да се користи за вежбање на мускулите на целото тело, унисекс.

Параметар на производот
Точка бр. YL-FW-310
материјал pp+цементно полнење
големина 2kg-24kg
логото Прилагодено лого
функција Тренинг за тело
функција Долгорочните
video

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта