категорија
30LB пластичен цемент Kettlebell сет

Споделете го производот во вашиот:
  • ставка бр.YL-FW-312
  • Вовед во содржина: 5LB/10LB/15LB *1PC+ пластичен држач*1PC
  • Материјал: PE + цемент + ABS
Опис на производот

Kettlebell е направен од здрав материјал, безбеден и без мирис; заоблената рачка е ергономски дизајнирана да биде удобна и да не се лизга; на дното под рамното дно се додава заштитна подлога за нозете плоча, кој е интимен и против судир, а разновидните спецификации задоволуваат различни потреби. Може да се користи за вежбање на мускулите на целото тело, унисекс.

1652258544416322

2

Параметар на производот
големина Должина на Висина Ширина
5LBS 17CM 18.5CM
13.5CM
10LBS 19CM 22.5CM 16.5CM
15LBS 20CM 24.5CM 20.0CM
Карактеристики
недефиниран
Одличен квалитет: Фитнесот кетел е направен од поливинил хлорид, без заварување, едноделно обликување, цврсто и издржливо, антикорозивно и може да се користи долго време
Стабилни перформанси: Цврстиот и мазен дизајн на долниот дел на кетлбелот може да ви обезбеди подобро држење. Рачката може да се држи безбедно и безбедно, може да се чува исправено, а исто така е ергономска, многу погодна за подобрување на стисокот, флексибилноста и стабилноста на јадрото. Помогнете им на мускулите да согорат маснотии
недефиниран
недефиниран
Олицетворение на функцијата: Фитнес тегови може да креваат тегови како обични тегови, но исто така можат да се лулаат за енергични аеробни вежби. Тие се користат за лулашки, мртви кревања, чучњеви, кревање тегови, стоење, грабнување и други спортови, кои зголемуваат многу мускулни групи, а силата на делови од телото е многу погодна за вежбање на рацете, нозете и задните стомачни мускули. Тие можат да се користат на отворено и внатре.
Карактеристики на производот: тренинзите за фитнес kettlebell е уникатен метод за вежбање бидејќи може да обезбеди сила со висок интензитет, може да го вежба целото тело, не е ограничен од местото на одржување, многу погоден за тренинзи во затворен и отворен простор.
недефиниран
video

Пакување
Секој Ketbbell комплет во поли торба + надворешни картони + дрвена футрола
недефиниран
Дрвена кутија
контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта