категорија
Кетлбел од цврсто саѓино железо обложено со неопренови

Споделете го производот во вашиот:
  • Телото на рачката на садот е изработено од цврсто леано железо на висока температура, кое е интегрално формирано и издржливо.
  • Заоблената рачка е посоодветна за дланката, а текстурата на обложената рачка е полирана и мазна, а раката се чувствува удобно и мазно.
  • Леано железо е покриено со густа еколошка прекривка, која е светла по боја, нема посебен мирис и има мазна текстура.
  • Различни тежини: 2 кг, 4 кг, 6 кг, 8 кг, 10 кг, 12 кг-32 кг.
Опис на производот

Мала големина, голем ефект: Kettlebells се многу помали по големина во споредба со општата опрема за преквалификација, не треба да се движат премногу далеку, не бараат премногу простор и се главно системски. Со висока ефикасност и мала големина, тоа е многу практична фитнес опрема за луѓе со ограничен простор за живеење.

2 (5)

Параметар на производот
спецификација се справува со должина Вкупна висина Ширина на телото Дијаметар на рачката
2KG 12CM 14CM 6.7CM
1.8CM
4KG 15.5CM 17CM 8.3CM 2.5CM
6KG 16CM 18CM 9.5CM 3CM
8KG 17CM 20CM 11.5CM 2.8CM
10KG 18CM 22.5CM 11.5CM 3CM
12KG 18.5CM 23CM 13CM 3CM

Број на модел YL-FW-301-1
големина 2-32 кг, зголемување од 2 кг
материјал леано железо+пвц течност
функција Тренинг за тело
ОЕМ Информации
Место на потекло Jiangsu, Кина
функција Долгорочните


video

Пакување
1pc/opp торба+кафеава кутија, 800-1000kg по дрвена футрола
недефиниран
Поли - торба
недефиниран
Надворешен картон
недефиниран
Дрвена кутија
контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта