категорија
Вода веслачка машина

Споделете го производот во вашиот:
  • Excellent design of high quality natural material.

  • Real zebra wood makes the machine strong and durable.


Параметар на производот
Точка бр YL-FW-907
материјал Гума дрво
Тежина 28kg
Големина на склопот 2040x500x515mm
Преклопување на големината 150x500x610mm
Големина на резервоарот Φ52cm H24cm
Paddling material 18 сечило
Отпор Water Resisatnce
Лопатка three-bladed paddle
Носива 120kgs


контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта