категорија
Fan-magnetic Rower

Споделете го производот во вашиот:
  • 7 inch LCD screen, easy to read, suitable for allkinds of people.

  • High strength nylon fan, not easy to deformation,reduce noise (about 5 dB).


Параметар на производот
Точка бр YL-FW-906
Големина на производ 2520х520×1100мм
Пакет големина 1450x840x320mm
Resistance regulation Reluctance regulation
Режим на пренос Belt drive (better mute effect, operating volume 35 dB)
Main bar material Алуминиум
Се справи со материјал Алуминиум
Начин на движење Со можност за преклопување
Висина No less than 360M
Нето тежина 54kg
Промена на брзината Gear 16 level, multi - gear adjustment
Отпорен систем Magnetic control, wind power
Лизгачка шина Operating volume below 40 decibels
StructureFan Со можност за преклопување
Контрола на отчукувањата на срцето Wireless heart rate detection of the body
Вентилатор High strength nylon
Перница за седишта PU


Карактеристики

lt has 16 sections of wireless fast resistance adjustmentFoldable to save space

The whole PU foaming cushion is adopted, whichconforms to the structure of human cushion.контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта