категорија
Висококвалитетна шипка за вежбање на големо со навојна шипка Пластична/обложена шипка за гира со јаки со 2 ѕвезди

Споделете го производот во вашиот:
  • Шипката за гира со навој е направена од цврст челик во завршна обработка со хром
  • Виткањето на шипката овозможува вашата рака безбедно да ја фати шипката. плочите за тежина се прицврстени со јаки заклучени со ѕвезди за да се спречи нивното лизгање за време на вежбата
  • Поради нивната големина и разновидност, тие можат да се користат за создавање на различни модели на движење за да се развие специфична сила за задача или движење.
Опис на производот

Интегрално лиење без прачка за заварување, производот е посилен и понослив. Седумслоен процес на хромирање обложена со никел, целата е посветла, не е лесно да се изгуби слојот за галванизација, не 'рѓосува и може да се користи подолго време. Дијаметарот на шипката може да се прилагоди според различните отвори на плочата за ѕвонче, а се применуваат различни комплети за комбинација.

Параметар на производот
Број на модел YL-FW-421
ден 25.4/28 / 30ММ
Должина на 320mm/350mm/380mm/420mm/460mm/500mm
Карактеристики
3

Крај со навој

Интегрално лиење без прачка за заварување, производот е посилен и понослив.
2
4
Дијамантски текстура knuring
video

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта