категорија
Тон тон кофа со голем капацитет за вода Машка спортска фитнес Голем котел Пренослив женски надворешен простор со слама

Споделете го производот во вашиот:
  • Bouncing cup lid design with safety lock, safe and durable
  • The suction nozzle is made of liquid silicone, making drinking water more convenient

  • UV technology on the front, accurate scale printing

  • Soft fabric hand strap with fashionable patterns

  • The cup body is made of BPA FREE material

Параметар на производот
големина 1000ml
материјал PETG/PCTG/TRITAIN
Боја Разни
MOQ 500pcs
Примерско време

(1) 3-7 дена-Ако ви треба прилагодено лого.

(2) во рок од 2 дена - за постоечките примероци

OEM услуга Да
Достапно сертификација Да
Детали за пакување Секој во торбичка за пп и многу во картон
Капацитет за производство 150,000pcs месечно
логото Може да додаде приспособено лого


контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта