категорија
Силиконски рачки за мрена

Споделете го производот во вашиот:
  • Silicone material prevents sweating and slippery hands during training and increases friction.
  • Highly active silicone material, non-toxic and harmless.
  • Suitable for barbell bar and Olympic bar, diameter within 3.2CM.
  • By increasing the diameter of the rod, the training area is stimulated more, thereby increasing the strength.
  • Non-slip mesh design for comfortable grip.
Опис на производот

1

Параметар на производот
Број на модел YL-YW-507
спецификација 5*10cm/5*12.5cm
дијаметар 5CM
материјал силиконска
Применливо dumbbells, barbells, single parallel bars, grips and other sports equipment
ОЕМ Достапно
функција high-quality silicone material, comfortable grip, fine workmanship, elastic, non-slip and wear-resistant.
video

Пакување
1pr/opp Bag or Color Box
недефиниран
1pr/opp Bag
контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта