категорија
Капацитет за временска ознака за шишиња за вода, отпорни на истекување BPA замрзната чаша за спортско шише за пиење на отворено со слама

Споделете го производот во вашиот:
  • Дизајн на капакот за шолја со отскокнување со безбедносна брава, безбеден и издржлив
  • Вшмукувачката млазница е изработена од течен силикон, што ја прави водата за пиење поудобна

  • УВ технологија на предната страна, прецизно печатење во скала

  • Рачна лента од мека ткаенина со модерни дезени

  • Телото на чашата е изработено од материјал БЕЗ BPA

Параметар на производот
големина 1000ml
материјал PETG/PCTG/TRITAIN
Боја Разни
MOQ 500pcs
Примерско време

(1) 3-7 дена-Ако ви треба прилагодено лого.

(2) во рок од 2 дена - за постоечките примероци

OEM услуга Да
Достапно сертификација Да
Детали за пакување Секој во торбичка за пп и многу во картон
Капацитет за производство 150,000pcs месечно
логото Може да додаде приспособено лого


контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта