категорија
Комплет за вежбање 4-ВО-1 со тркало за вежбање, топка за масажа со јаже за скокање и лента за отпор за дом и теретана

Споделете го производот во вашиот:
  • This is 4 in 1 home training set includes exercise wheel, jump rope , massage ball and resistance band
  • Exericse wheel Design With Steel Rod Provides Ultra Smooth Action & Excellent Durability
  • Jump rope for fitness and speed training
  • The spikes ball can follow the fibres of muscle and tendons.
  • A set of resistance bands includes four colors representing different tensile force. Each provides a workout level, suitable for a variety of sports purposes for women and men, like gym, yoga, training.
Параметар на производот

Точка бр. YL-FA-908
ден 7cm
материјал 1pc exericse wheel,PP+TPE steel tube,tpr/rubber
Боја Прилагодено
логото Прилагодено лого
големина 600*50*0.35mm/0.5/0.7/0.9mm
video

стоки_видео

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта