категорија
Фитнес мускулен тренинг AB тркало

Споделете го производот во вашиот:
  • Фитнес за тело ab ролери со двојна стабилност тркало со мат.
  • Задебелената челична цевка совршено се повлекува.
  • Двоен фризби дизајн силен и издржлив.
  • Компактен, лесен и пренослив.
  • Едноставен лесен за инсталирање, практичен и брз.
  • Апликација: бодибилдинг, градење мускули за фитнес, форма и фитнес, сила на рамо/раце/грб
Опис на производот

1.Цели на рацете, рамената, грбот и стомакот со еден едноставен потег. 

2.Паметна алтернатива за крцкање и стомачни за затегнување на телото и зајакнување на мускулите.
3.Двојни тркала за контрола на тракцијата за зголемена стабилност.
4.Меки рачки кои се обликуваат на вашите раце. 
5.Лесен за користење за почетници и професионалци.
6.Совршен и за домашна и за теретана употреба.


Параметар на производот

Точка бр. YL-FA -303
име на продукт AB Тркало
материјал ПП, ПВЦ, челична цевка
Боја сива, црна, жолта, сина, црвена, зелена или како што е прилагодено
ЛОГО Прилагодено
контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта