категорија
Решетка со гира

Споделете го производот во вашиот:
  • Material: power-coated steel

  • Капацитет на тежина: 400 фунти

  • Димензии: 533x216x686mm

Параметар на производот

Број на модел YL-FW-281
ОЕМ Достапно
Место на потекло Jiangsu, Кина
материјал power-coated steel
Капацитет на тежината 400lbs
димензии 533x216x686mm


Карактеристики

Slim unit accommodates all dumbbell sizes & styles,including neoprene & cast iron.

Made of heavy-duty 14-gauge steel with rugged,attractive powder coated finish.


контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта