категорија
Прилагодување на држач за гира

Споделете го производот во вашиот:
  • Големина: 750x550x650mm

  • Издржлив материјал

Параметар на производот

Број на модел YL-FW-280
ОЕМ Достапно
Место на потекло Jiangsu, Кина
големина
750x550x650mm


Карактеристики

Made from high-quality, powder coated steel, our weightstand supports hundreds of pounds and will hold up toyour toughest at-home workouts.

Easily supporting up to 160 lbs,the gentle rubber feetwill help you to reduce marking and scratching on yourhome gym floor.


контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта