категорија
Моќен багажник за торби

Споделете го производот во вашиот:
  • This solid, stable and sleek rack that holds up to five sandbags to save space.The rack allows for easieraccess to all of your sand-bags while your workout space tidy and looking great.
Опис на производот

Holds up to 5 power sand bags or bulgarian bags

66cm * 56cm*148cm or any custom size

Достапни се различни бои

Great solution for a studio or training room to utilize valuable vertical space

Параметар на производот
Број на модел YL-FW-603
големина 1420X580X680MM
Боја ЦРНА
логото Прилагодено лого
video

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта