категорија
Bosu Ball Rack

Споделете го производот во вашиот:
  • Оваа цврста, стабилна и елегантна решетка која држи до пет вреќи со песок за да заштеди простор. Решетката овозможува полесен пристап до сите ваши вреќи со песок додека вашиот простор за вежбање е уреден и изгледа одлично.
Опис на производот

The sport ball rack is made of heavy-duty steel covered with a powder-coated material.

It can be held 5 balls.

Совршен за медицинска топка or fitness ball displays, retail store skipping jump ropes displays and home yoga mats storage.

Параметар на производот
Број на модел YL-FW-603-1
материјал ЧЕЛИЧНА ЦЕВКА
големина 82X150CM
Боја ЦРНА
логото прилагодено лого
Sample 3-4days for common sample,add 1-2 days for customized logo
video

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта