категорија
Ракавица за вежбање

Споделете го производот во вашиот:
  • Лесен материјал за зголемена флексибилност.
  • Решетка за дише на грбот за подобрен проток на воздух.
  • Раширен еластичен затворач на манжетни.
  • Две јамки на прстите ви помагаат полесно да ги извадите ракавиците.
  • ЗАШТИТЕТЕ ГИ ВАШИТЕ РАЦЕ од болни плускавци и развој на калуси. Овие ракавици се унисекс и нема да ја ограничат вашата умешност.
  • ЛЕСНО ЗА НОСЕЊЕ - Лесни и доволно мали за носење во вашата торба за вежбање.
Параметар на производот
S M L
големина 6.5 "-7" 7 "-7.5" 7.5 "-8"
точка бр. YL-BS-208
материјал СТП, најлон
video

Пакување
Картичка во боја + картон за извоз
недефиниран
Боја карта
недефиниран
Експорт картон
недефиниран
Боја карта
контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта