категорија
Прилагодена спортска професионална заштита на устата

Споделете го производот во вашиот:
  • EVA latex material, safe, tasteless, good resilience

  • Curved groove design, breathing more smoothly

Параметар на производот

точка бр. YL- BX-302
име на продукт Sports Mouthguard
Боја Прилагодено
материјал Food Grade EVA
пакет PE Bag or Case


Карактеристики

1)Comprehensive protection of teeth, relieve impact/prevent bite, play a role in protecting the mouth

2)The product design fits the tooth structure to prevent tooth slipping

3)Thickened material, can effectively alleviate the impact


контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта