категорија
Штитник за еден заб

Споделете го производот во вашиот:
  • артикал бр.YL-BOX-301
  • материјал: силикон
Опис на производот

3

Параметар на производот
7
НЕ YL-BX-301
Должина на 6cm
Ширина 5cm
Висина 1.5cm
Карактеристики

Квалитетен материјал: квалитетен силиконски материјал, мек и мазен, без мирис, лесен и удобен за употреба во устата, издржлив и повторно употреблив, не е лесен за кршење, ви обезбедува добра заштита на забите долго време

Добра заштита на забите: издржливиот спортски штитник за уста е погоден и за деца и за возрасни на различна возраст, кој е дизајниран со густа подлога за перница, за рамномерно да ја апсорбира и распределува силата на ударот, исто така со двослојна обложена со гел, за подобро да одговара на вашите заби и непца. што ви го олеснува разговорот кога го тужите

Широки прилики: штитниците за игри со оклоп за заби се корисни за широки прилики, како што се бокс, фудбал, кошарка, хокеј, бејзбол, одбојка, лакрос, фудбал, лизгање на мраз, боречки вештини и многу други контактни спортови и игри, компактни и преносливи за вас за носење и користење на различни места

video

Пакување
Секоја гарнитура за заби во проѕирна кутија со картон за извоз
недефиниран
Транспарентна кутија со картон за извоз
контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта