категорија
Таеквондо капи за глава

Споделете го производот во вашиот:
  • item no.YL-BX 402
  • Големина: S / M / L / XL
  • Material:‎Foam
  • Тежина: 225-310g
Параметар на производот
големина S M L XL
hight cm 54-56cm 56-58cm 58-60cm 60-62cm
ширина см 67-68cm 68-69cm 69-70cm 70-71cm
Карактеристики
未 标题 -1
Dipped-foam sparring gear is made of extra-dense durable foam that will not crush or shred.The coating is made of heavy-duty washable vinyl that resists tearing and cracking.Elastic hook and loop closure on jaw for a adjust fit.Multi air-flow channels help keep you cool during the sparring or competition
video

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта