категорија
Борбена кацига за таеквондо санда

Споделете го производот во вашиот:
  • Protective padding to absorb and disperse impact
  • Adjustable chin strap to ensure a secure fit

  • Ventilation system to prevent overheating

  • Lightweight construction for comfort and mobility

  • High-quality outer shell to protect against scratches and abrasions

  • Suitable for use in sparring, training, and competition

  • Removable and washable interior lining for hygiene and comfort

Параметар на производот

точка бр. YL- BX-122
име на продукт Boxing Headgear
големина
S / M / L
Боја Индивидуализира
материјал PU+high elastic composite foam
пакет опп кеса + картон


Карактеристики

Superior Protection: Designed with a high-density foam padding that provides superior protection to your head and face during sparring or training sessions.

Comfortable Fit: This helmet features an adjustable chin strap and a comfortable lining that fits snugly on your head, ensuring that it stays in place during intense training.

Durable Design: Made with high-quality materials that are built to last. It can withstand heavy impacts and is resistant to wear and tear, ensuring that it provides long-lasting protection.

Improved Visibility: The helmet features a clear face shield that allows for improved visibility during sparring, making it easier to react to your opponent's moves and avoid potential injuries.

Lightweight and Easy to Use: The Boxing Helmet is lightweight and easy to use, making it an ideal choice for beginners and professionals alike.

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта