категорија
Трговија на големо за опрема за стомачни вежби Ролери без бучава Фитнес AB ролери

Споделете го производот во вашиот:
  • Ултра широки стомачни тркала, анти-превртување, отпорни на абење, нелизгање и тивко тркалање без повреда на подот, променливи насоки, странично лизгање со повеќе агли.
  • Повеќеслојни материјали отпорни на абење и тивки.
  • Вградени дебели челични лисни пружини и челични цевки, подобра издржливост.
  • ABS ергономска рачка за рачка, удобен држач, долгорочен држач што не се лизга.
Опис на производот

Extra Wide Abs Wheel] - Спортското стомачно тркало е широко 5.5 инчи за да обезбеди рамнотежа и стабилност за да издржи вежбање со висок интензитет. Може да го користат мажи и жени со речиси секоја тежина.

[Лесен за користење] - Лесно се склопува, затегнете ги двете држачи во спротивни насоки и уште поважно, истегнете се во насока на стрелката на производот, инаку едниот крај на држачот ќе биде лабав.

[ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ] - Аб тркалата се направени од нелизгачки TPR, цврст и издржлив материјал и имаат рачки кои лесно се држат за да се спречи лизгање дури и за време на најинтензивните тренинзи. Дизајниран за лесно користење и безбедност и удобност. За безбедност и удобност, тишина. Никогаш не оштетувајте тепих или дрвени подови.

[Тренинг на јадрото] - Секое повторување на вежбата со тркалање ќе работи на различни мускули кои ги таргетираат вашите стомачни мускули, флексорите на колковите, рамената и грбот. Не само што ќе ви помогне да ја подобрите силата на долниот дел на грбот, туку може да го намали и ризикот од повреда на мускулите. Подобро помогнете им на почетниците да ги вежбаат стомачните мускули.

[ ВРЕМЕНИ СЕКОЕ ВРЕМЕ, БИЛО КАДЕ ] - Нема потреба да губите време и пари во теретана, 10 минути дневно користејќи стомачен валјак во удобноста и приватноста на вашиот дом или канцеларија ќе ви помогне да изгубите тежина и да ги зајакнете мускулите на јадрото.

4

Параметар на производот
Број на модел YL-FA-309
материјал PP, железо, TPR, ABS
Тежина 0.8kgs
Справи PP+PU пена
Големина на тркалото дија 17
Големина на рачката дијаметар 3.3cmx12cm(L)
video

стоки_видео

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта