категорија
Фитнес клупа со преклопување

Споделете го производот во вашиот:
  • Клупа за тегови за ефективно вежбање со тегови дома , Бесплатен тренинг со тегови е еден од најефикасните и најразновидните начини за градење мускули.
  • Клупата за тегови Дарвин е стабилна и удобно обложена.
  • Потпирачот за грб може да се прилагоди на 7 различни начини: од прав агол кон хоризонтална до негативна положба.
  • Потпирачите за нозе обезбедуваат дополнителна поддршка за вежбање со тегови дома, па дури и овозможуваат тренирање на стомачните мускули.
  • Заедно со станица за мрена или багажник за тегови, клупата за тегови е погодна и за вежбање со мрена.
Опис на производот

16

Параметар на производот

Точка бр. YL-FW-704
материјал ЧЕЛИЧНА ЦЕВКА
Подлога за седишта (Ш) 27 (Д) 32 (Д) 4.5 см
Наслонот за грб (Ш) 27 (Д) 81 (Д) 4.5 см
Максимална тежина оптоварување 150 кг
Димензии при поставување - Клупа за тежина (Д) 129 cm x (Ш) 43 cm x (В) 36 cm
Преклопена - Клупа за тежина FB50: (Д) 120 cm x (Ш) 43 cm x (В) 18 cm
video

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта