категорија
ABS и заден тренер

Споделете го производот во вашиот:
  • Core muscle training can help prevent many types of back pain.
  • Cmfortably carry out the most important exercises for your abdomen and back on this small fitness device.
  • Abdominal and back trainer is light, stable and versatile. After training, simply fold it up. This makes it easy to store or transport
Параметар на производот

Точка бр. YL-FW-705
материјал челик
Upholstery roll 15 height adjustable 55 до 86 см
Comfortable Seat Pad For Crunches (L) 50 (W) 38 (H) 4 cm
Thick Cushion Rolls 12 см дијаметар
Максимална тежина на корисникот 100 кг
Dimensions When Set Up - Abdominal And Back Trainer (Д) 105 cm x (Ш) 46 cm x (В) 86 cm
Folded - Abdominal And Back Trainer (Д) 91 cm x (Ш) 46 cm x (В) 24 cm
video

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта