категорија
Домашен тренинг на преклопен фитнес клупа

Споделете го производот во вашиот:
  • Дизајн на триаголна структура, силна поддршка, посилна носивост, ги исполнуваат различните делови од вежбањето на мускулите на телото.
  • Висококвалитетна PU перница, отпорна на абење и дише, дебела челична цевка, цврста и мазна, подлога од пена, удобна за употреба.
  • Прилагодување со повеќе брзини за задоволување на различни потреби.
Опис на производот

Дизајнирана клупа за вежбање што се преклопува која е лесна за носење и не е потребно склопување. Лесно може да се складира во багажникот и кабинетот на автомобилот, да стои покрај ѕидот или под креветот за да заштеди повеќе простор клупа со прилагодлива тежина со номинална тежина 500 фунти, со висококвалитетен челик од висококвалитетен челик отпорен на гребење обложен со прав и облога од повеќе слоеви од комерцијална класа од 2.2 инчи што обезбедува долгорочно издржливо и стабилно искуство за вежбање

Параметар на производот

Точка бр. YL-FW-704
материјал ЧЕЛИЧНА ЦЕВКА
ДИМЕНЗИИ 49.2"*(10.6"-15.7")*44.5"
ГОЛЕМИНА НА ЦЕВКАТА 30*70*1.5MM/φ50*1.5MM
Боја ЦРНА
логото КОРИСТЕНО ЛОГО
Карактеристики
недефиниран
weight bench for effective weight training at home , Free weight training is one of the most effective and versatile ways to build muscle.The Darwin weight bench is stable and comfortably padded.
The backrest can be adjusted in 7 different ways: from the right angle to the horizontal to the negative position.The footrests provide additional support for weight training at home and even allow abdominal muscle training.Together with a barbell station or a weight rack, the weight bench is also suitable for barbell training.
недефиниран
video

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта