категорија
Тешка рамна клупа

Споделете го производот во вашиот:
  • The single piece mainframe adds stability and durability, while the new handle design allow for easy mobility.
  • Ideal for home, vertical and commercial markets
  • Wider profile for increased stability
  • Single piece mainframe for added durability
  • Rubber foot to protect floors
Опис на производот

High quality leather board pad,waterproof and dirt resistant,high bounce comfortable.

This bench is an indispensable equipment for professional fitness.

Helps you achieve a variety of exercises that you can't do on the ground.

Assists with full-body muscle training to meet most of your daily fitness needs.

Параметар на производот

Точка бр. YL-FW-706
материјал Челична цевка
големина 1250x640x460mm
Боја ЦРНА
логото Прилагодено логото
video

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта