категорија
Домашен тренинг на преклопен фитнес клупа

Споделете го производот во вашиот:
  • Triangular structure design, strong support, stronger bearing capacity, meet the different parts of the body muscle exercise.
  • High-quality PU cushion, wear-resistant and breathable, thick steel pipe, firm and smooth, foam footpad, comfortable to use.
  • Multi-gear adjustment to meet different needs.
Опис на производот

The foldable workout bench designed which is easy to carry and no assembly needed. It can be easily stored in the car trunk and cabinet,stand by the wall or under the bed to save more space500lbs rated adjustable weight bench, with high grade steel of scratch resistant powder-coated finish and 2.2 inches thickcommercial grade multiple layers padding which ensures long-term durable and stable exercise experience


Параметар на производот

Точка бр. YL-FW-707
материјал ЧЕЛИЧНА ЦЕВКА
ДИМЕНЗИИ 117*51-114*41CM
TUBE SIZE 30*60*1.2MM/φ30*1.2MM
Боја ЦРНА
логото CUSTOMED LOGO
video

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта