категорија
Шестоаголна брануваа со рачка

Споделете го производот во вашиот:
  • 【Професионална трамболина】 Квалитет и дизајн на професионално ниво за да ви понуди премиум и професионално лично искуство за вежбање. Тој е поголем, посилен и поспособен.
  • 【Вежбање со безбедно】 Челичната рамка безбедно се држи до површината за скокање за енергични тренинзи, врвна мрежеста површина против абење против лизгање; 7 супер силни долги банџи кабли; Ажуриран дизајн на нозете за зголемување на стабилноста.
  • 【Издржлива и способна】 Оваа брануваа е силна, професионална, дизајнирана е за секого, максималниот капацитет на тежина е до 330 фунти.
Параметар на производот

Точка бр. YL-TS-105-1
материјал челик, пролет
големина 50 "/ 55"
video

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта