категорија
Мини брануваа

Споделете го производот во вашиот:
  • 【Fun Workout & Benefit to Health】Mini trampoline is a relly fun way to workout, small trampoline allows for an cardio workout in a small space. Kids enjoy the fun of jumping and energy burning, while helps adults lose weight without extra pressure on hips or knees. Great for in-home daily exercise.
  • 【Easy to Install】Practical rebounder trampoline is easy to assemble, the installation is very straightforward and requires no tools, the springs were already attached, from unbox and set up all together is in less than 10 minutes.
  • 【Quiet and Stable】Each steel legs of exercise trampoline covered by anti-slid rubber post cap, which keep the trampoline quiet and wear-resistant, PP jumping mat is breathable and has great bouncing. Suitable for kids jumping or adults jogging.
Параметар на производот

Точка бр. YL-TS-102
материјал steel,spring,PU
големина 32"36"38"40"45"48"50"54"60"
video

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта