категорија
Комплет за терапија со топла и ладна масажа

Споделете го производот во вашиот:
  • Massage ball is excellent tool for plantar fasc11tis.
  • Outer layer offers stimulating effect, promote blood circulation.
  • Our massage balls are built to provide just the right amount of elasticity, that are perfect for use at the gym, at home, at the office, and in fitness centers.
  • Без разлика дали сакате да ја ублажите болката во мускулите, плантарниот фас11тис или да направите некое покажување на активирањето пред или после вежбање, нашиот масажер е дизајниран да дава оптимални резултати.
  • Препорачани од спортските професионалци, топчињата за масажа во стилот на свиња се совршена пренослива опрема за обука за опоравување на мажите и жените. Не заборавајте да го спакувате со вашата спортска, трчачка и фудбалска опрема.
Опис на производот

RELIEVE TENSION - in your feet, back, muscles and fascia; target plantar fasc11tis, deep tissue and trigger points

FEEL COMFORTABLE - start massaging with a softer ball, progress to a firmer ball; increase pressure when you are ready

CLEAN AND HYGIENIC - all the balls are made from easy to wash rubber-like material, have no odor and leave no residue

EASILY PORTABLE - the balls are lightweight and ideal for daily use at home, at the office or anywhere you need them

УНИВЕРЗАЛНА топка за масажа SET - includesballs of varying properties for multiple uses

Параметар на производот

Точка бр. YL-MR-405
материјал ПВЦ
големина 6.5 / 7 / 9CM
Боја Прилагодено
логото Прилагодено лого
video

стоки_видео

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта