категорија
Мини половина рамнотежа топка за стапала

Споделете го производот во вашиот:
  • Made of top material PVC,heavy-duty balance pod, anti-slip rings bottom design ensure safe, Gentle spikes stimulate blood flow and circulation;
  • 16.5cm(6.5inch), compact for anywhere and anytime practice.
  • NoNt only suitable for children, adults can also use, great for balance/agility training;
  • Multiple color for you to choose: red, yellow, blue, green, purple, and etc;
  • The pods can be used for a number of exercises that can help with balance, coordination, body toning and posture improvement; The balance pods feature tactile bumps, and can either be used with the dome side up, or down, for varied levels of difficulty;
  • Containing inflatable tube.
Опис на производот

*Погодност за испраќање пораки сами во секое време за ублажување на заморот

*Може да го масира грбот за да ги релаксира мускулите и да ја подобри циркулацијата на крвта.

*Опуштете ги затегнатите мускули после вежбање.

*Може да масира дебел дел.Зајакнување на метаболизмот.Елиминирање на влага и маснотии.


Параметар на производот
Точка бр. YL-YG-212
име на продукт Мини полурамнотежна топка
материјал ПВЦ
Боја blue,green,gray or as customized
ЛОГО Прилагодено
големина 20cm


video

стоки_видео

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта