категорија
Јога Фитнес Дрвена табла за рамнотежа со валјак

Споделете го производот во вашиот:
  • The product can be used for fitness and rehabilitation training.

  • The board is made of multilayer board, and the wood is healthy and environmentally friendly.

  • Thick and firm, super load-bearing PE roller, improve the use rate, enhance the compression.

Опис на производот

Multilayer board,Non-slip sandpaper,PPR tube, bettercompression resistance.

Felt cloth increases friction and allows you to fully engagein training.

Balance and stability training/core training.


Параметар на производот

Точка бр. YL-FT-134
големина
280x45mm
материјал иверица
логото Customizable logo
Карактеристики

The product can be used for fitness and rehabilitation training.

The board is made of multilayer board, and the wood is healthy and environmentally friendly. Thick and firm, super load-bearing.

PE roller, improve the use rate, enhance the compression.

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта