категорија
Кардио рамнотежа одбор/Дрвено нишање

Споделете го производот во вашиот:
  • 1.With a handle for easy access
  • 2.Multi-use functions: yoga balance training, plank training, etc
  • 3.Max Angle is 25 degrees
Параметар на производот

Точка бр. YL-FT-155
материјал Дрвено
ДИМЕНЗИИ 41.5 * 9cm
Боја Приспособлива боја
логото Приспособливо лого
Тежина 2.0kg
Пакување Боја кутија
Карактеристики

Progressive sensorimotor challenges were introduced. This balance board requires better control and increased neuromuscular challenge. Helps increase lower limb strength, flexibility, and coordination.

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта