категорија
Фитнес фитнес Природна гума Јога мат јога со јога тркала Сет јога блокови

Споделете го производот во вашиот:
  • 1 парче плута јога душек. Нашата јога мат е направена од висококвалитетна, еколошка гума и плута. Овие материјали се погодни за кожата, нетоксични, без мирис и исклучително удобни.
  • 1 парче плута јога тула. Направен од одржлива плута, овој висококвалитетен јога блок од плута има цврстина што не се наоѓа во блоковите од пена и ви овозможува да се чувствувате сигурни во поддршката што ја дава. Лесна за фаќање текстурирана површина-- Одлична за почетници до напредни јоги.
  • 1 ЕЕЗ јога тркало. Нашиот валјак за грб е дизајниран да ви помогне да ја ублажите болката во грбот. Користете го задното тркало како носилка за болка и мускулна напнатост долж 'рбетот во горниот дел од грбот, долниот дел на грбот и вратот.
  • 1 ЕЕЗ ролери за јога од плута. Спречете непријатни повреди со нашиот сет од плута со ролери со пена C4B. Правилниот тренинг и редовното вежбање ви помагаат ефикасно да ја спречите болката!
  • 1 парче јога топка. Направено од обновлива и одржлива плута, која е нетоксична, без пластика. Притиснете и полирајте со машина, тој е издржлив за поддршка за вашата масажа. Различните големини го прават одличен за деловите на вашето тело, а топчињата за масажа се карактеризираат со самочистење, избришете ги со влажна крпа откако ќе ги користите.
Опис на производот

недефиниран

Параметар на производот
Точка бр. YL-YG-402
име на продукт Јога МАТ Јога ролери Јога тркало Јога блок Топка за масажа
материјал Корк Корк Корк Корк Корк
Боја Браун Браун Браун Браун Браун
ЛОГО Прилагодено Прилагодено Прилагодено Прилагодено Прилагодено
големина 173 * 61 * 0.4cm 30cm
32 * 13cm
3 * 6 * 9инч 5cmvideo

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта