категорија
Тренер за хип

Споделете го производот во вашиот:
  • Resistance level7kg-12kg
  • Postpartum repair,Postpartum repair

Опис на производот

1.Pink , purple , blue , green

2.Material:PP, TPE , SPRING

3.You can train anywhere


Параметар на производот

Точка бр. YL-FW-735
големина
31 * 15 * 5cm
Боја
Приспособлива боја
пакет
Прилагодено
Тежина
10kg/20kg/30kg/40kg/50kgКарактеристики

Adjust the buttons and change different body parts for training.Booty, body stretching, thigh training.

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта