категорија
Отпорна лента за глуждот

Споделете го производот во вашиот:
  • Wide velcro design, double stitching and reinforced steel double D-rings to reduce stress, wear and tear. The adjustable resistance tubes offer varying weight options
  • Definetly work various muscles that increase your flexibility and inner muscle strength. Four resistance bands are easy to connect, allowing varied tensions.
Параметар на производот

Точка бр. TP73201
материјал TPR или латекс, неопренови
големина 4 Resistance Bands 10LB +15LB +10LB +15LB
пакет кутија во боја
video

Пакување
Each Resistance Ankle Strap set in color Box
недефиниран
color Box
контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта