категорија
Латекс моќен бенд

Споделете го производот во вашиот:
  • Материјалот на прстенот за подигнување е бреза, а неговата површина е текстура и има високо триење и добра отпорност на влага.
  • Мрежата има висока отпорност на абење, без вежбање, прецизно шиење со висока јачина, извонредна изработка и многу цврста.
  • Внатрешноста на бравата усвојува запчеста контактна површина за лизгање, која има силна оклузална сила. Пафта може слободно да ја прилагоди должината на прашката, а има и доволна должина за да виси на високи предмети.
Опис на производот

Resistance bands have been used by coaches around the world for over 20 years to train there elite athletes from from such as football, cricket, basketball, swimming bodybuilding and many more.These bands are great for everyone from children to Olympic competitors. Resistance bands are popular with everyone from power lifters to Cross-fit enthusiasts. Housewives working out at home and interested in fat loss to business people who spend a lot of time traveling.

Параметар на производот

Број на модел YL-FA-723
Име Латекс моќен бенд
материјал Латекс
Боја Прилагодена боја
логото Прилагодено
големина 2080mm x 4.5mm x 13/21/32/44/64/84mm
пакет Opp торба + картон
тип Ленти
video

Пакување
1 сет Секоја најлонска кеса или кутија во боја
недефиниран
Надворешна картон
контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта