категорија
Латекс Хип Круг Бенд

Споделете го производот во вашиот:
  • Latex elastic band, made of natural latex
  • Soft to the touch, non-slip.
  • Easy to handle high-intensity stretching training
Опис на производот

The elastic ring is mainly used for shaping the hips, legs, arms, etc. It is small and light, and can be put into pockets for efficient training anytime, anywhere.

1

Параметар на производот
Број на модел YL-FA-720
Име Латекс Хип Круг Бенд
материјал 100% Natural latex
Боја
Прилагодено
логото Прилагодено
големина 600*50*0.35/0.5/0.7/0.9/1.1mm
пакет Opp торба + картон
video

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта