категорија
Фитнес топка со половина точки за масажа

Споделете го производот во вашиот:
  • This yoga ball has massage pin, anti-slip, and Explosion-Proof

  • For ultimate safety the smartly designed Serenily Yoga Ball has a matte surface  -- making it easy to hold without slipping while tossing, bouncing or squeezing the ball even with profuse sweat. Use a soft damp cloth to regularly clean you Yoga Ball between uses.

Опис на производот

6

Параметар на производот
точка бр. YL-YG-205
материјал ПВЦ
големина 55 / 65 / 75CM
video

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта