категорија
Фитнес топка со целосни точки за масажа

Споделете го производот во вашиот:
  • Оваа топка за јога има игла за масажа, против лизгање и отпорна на експлозија
  • Slip-Resistant: The exercise ball is made of thick and durable PVC material, easy to clean and carry. Anti-slip design makes training safe and increases exercise efficiency.

Опис на производот

4 (1)

Параметар на производот
точка бр. YL-YG-206
материјал ПВЦ
големина 55 / 65 / 75CM
video

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта