категорија
Ролери со пена за масажа со висока густина со точки

Споделете го производот во вашиот:
  • EVA материјал, долготрајна употреба нема да се деформира, интегрирано обликување со вбризгување, мазен раб.нетоксичен материјал без хемиски состав;
  • When using your Cathe Foam roller you're looking for "trigger points," areas that feel painful when the roller touches them.
  • 4 големини достапни за сите ваши потреби, ролерите се одлични за болки во грбот и вежби за грбот. Одлично за стабилизација на јадрото, рамнотежа и издржливост.
  • 4 Functions:Self myofascial release,yoga auxiliary training,corestabilization training,depth to alleviate fatigue;
Опис на производот

Можете да легнете на него вертикално што, кога се користи правилно, ви овозможува безбедно да го користите вашиот пена ролери за грб мускулна напнатост и затегнатост. Пена ролерите се вашиот најдобар пријател кога станува збор за ослободување на затегнатите мускули, подобрување на флексибилноста и зголемување на опсегот на движење без намалување на моќноста. Плус, тие ви помагаат да се ослободите од повреди.

Параметар на производот
Број на модел YL-MR-142
Име на производот High density Massage Foam Roller with dots
големина 30/45/60/90x15cm
материјал ЕВА
функција Cмасажа
функција висока густина, издржлив, еколошки
ОЕМ Информации
Пакување 1 ЕЕЗ/Смалена обвивка+картичка во боја
Место на потекло Jiangsu, Кина
video

Пакување
1 ЕЕЗ/Смалена обвивка+картичка во боја, 10 ЕЕЗ/Картон
контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта