категорија
Gear EVA цврста пена валјак

Споделете го производот во вашиот:
  • EVA материјал, долготрајна употреба нема да се деформира, интегрирано обликување со вбризгување, мазен раб.нетоксичен материјал без хемиски состав;
  • 4 големини достапни за сите ваши потреби, ролерите се одлични за болки во грбот и вежби за грбот. Одлично за стабилизација на јадрото, рамнотежа и издржливост.
  • Функции: Само миофасцијално ослободување, помошен тренинг за јога, тренинг за корестабилизација, длабочина за ублажување на заморот;
Опис на производот

Можете да легнете на него вертикално што, кога се користи правилно, ви овозможува безбедно да го користите вашиот пена ролери за грб мускулна напнатост и затегнатост. Пена ролерите се вашиот најдобар пријател кога станува збор за ослободување на затегнатите мускули, подобрување на флексибилноста и зголемување на опсегот на движење без намалување на моќноста. Плус, тие ви помагаат да се ослободите од повреди.

Параметар на производот
Број на модел YL-MR-141
Име на производот Ролери со пена за масажа
големина 30/45/60/90x15cm
материјал ЕВА
функција Cмасажа
функција висока густина, издржлив, еколошки
ОЕМ Информации
Пакување 1 ЕЕЗ/Смалена обвивка+картичка во боја
Место на потекло Jiangsu, Кина
Карактеристики

Висока густина, издржлив, еколошки

video

Пакување
1 ЕЕЗ/Смалена обвивка+картичка во боја, 10 ЕЕЗ/Картон
контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта