категорија
Вибрирачки валјак од пена

Споделете го производот во вашиот:
  • Безжичен и се полни

  • Support recovery from muscle related injuries

  • The electric back roller is sturdy & solid

  • Easily carried around with you at the gym or outdoors

Опис на производот

详情 页 _02详情 页 _04

Параметар на производот

точка бр. YL-MR-160
име на продукт Вибрирачки валјак од пена
Боја Pink & Grey
ЛОГО Прилагодено
големина 29 * 11cm
Тежина 1.245kg


Карактеристики

1. Vibrating foam roller is cordless and rechargeable, with four vibration frequencies that are ideal for pain relief, relaxation, and recovery.

2. This multifunctional massage roller (foam) can also be used to support recovery from muscle related injuries, to improve circulation, and also aid in your daily fitness routines, pre and post work out as a muscle loosener and relaxer.

3. ADVANCED TECH - The electric back roller is sturdy & solid, built of high density eva, whose dynamic trigger point texture hits just the right places. Upon a full charge, you'll enjoy 2 hours of recovery with 3 modes of various vibration intensities.

4.PORTABLE - Your personal massage therapist on-the-go, can be easily carried around with you at the gym or outdoors to relax & loosen up muscles.

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта